Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: License
fa: لایسنس

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Fields
fa: میدانها

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی
