Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: License
ru: Лицензия

en: Login
ru: Логин

en: Always
ru: Всегда

en: Never
ru: Никогда

en: Fields
ru: Поля

en: Hide extra fields
ru: Скрывать дополнительные поля

en: Debugging
ru: Отладка

en: Address 2
ru: Адрес 2

en: Log debug information to the system log
ru: Записывать отладочную информацию в системный журнал

en: Show debug information
ru: Показать отладочную информцию

en: In case of errors
ru: В случае ошибок
