PostGIS (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Contains
oc: Conten

en: Operation
oc: Operacion

en: Not available
oc: Pas disponible

en: Point
oc: Punt

en: Polygon
oc: Poligòn

en: Contextual filter
oc: Filtre contextual
