PostGIS (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Contains
ro: Conține

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Operation
ro: Operație

en: Not available
ro: Nu e disponibil

en: Origin
ro: Origine

en: Contextual filter
ro: Filtru contextual
