PostGIS (7.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Contains
id: Mengandung

en: Textfield
id: Bidang isian teks

en: Operation
id: Operasi

en: Not available
id: Tidak tersedia

en: Contextual filter
id: Filter kontekstual
