PostGIS (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Contains
lv: Satur

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Operation
lv: Operācija

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: OpenLayers Map
lv: OpenLayers karte

en: Contextual filter
lv: Konteksta filtrs
