PostGIS (7.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Contains
pt: Contém

en: Textfield
pt: Campo de texto

en: Operation
pt: Operação

en: Not available
pt: Indisponível

en: Contextual filter
pt: Filtro contextual
