PostGIS (7.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Contains
sv: Innehåller

en: Textfield
sv: Textfält

en: Operation
sv: Funktion

en: Not available
sv: Inte tillgänglig

en: Origin
sv: Ursprung

en: Contextual filter
sv: Kontextuellt filter
