PostGIS (7.x-1.0-beta5) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Contains
fr: Contient

en: Textfield
fr: Champ texte

en: Operation
fr: Opération

en: Origin
fr: Origine

en: Polygon
fr: Polygone

en: OpenLayers Map
fr: Carte OpenLayers

en: Contextual filter
fr: Filtre contextuel
