PostGIS (7.x-1.0-beta6) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Contains
nl: Bevat

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Operation
nl: Bewerking

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Point
nl: Punt

en: Polygon
nl: Polygoon

en: Contextual filter
nl: Contextueel filter
