PostGIS (7.x-1.0-beta8) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Contains
es: Contiene

en: Textfield
es: Campo de texto

en: Operation
es: Operación

en: Origin
es: Origen

en: Point
es: Punto

en: Polygon
es: Polígono

en: Projection
es: Proyección

en: OpenLayers Map
es: Mapa OpenLayers

en: Intersects
es: Intersecta

en: Geospatial data
es: Datos geoespaciales

en: Well Known Text (WKT)
es: Texto Bien Conocido (WKT)

en: Contextual filter
es: Filtro contextual

en: Openlayers Map: @data
es: Mapa de Openlayers: @data
