PostGIS (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Contains
ja: 含む

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: Operation
ja: 操作

en: km
ja: キロメートル

en: Origin
ja: 原点

en: Contextual filter
ja: コンテクスチュアルフィルター
