PostGIS (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Contains
pl: Zawiera

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Operation
pl: Czynność

en: Origin
pl: Źródło

en: Bounding Box
pl: Pole ograniczenia

en: Point
pl: Punkt

en: Polygon
pl: Wielokąt

en: Projection
pl: Projekcja

en: OpenLayers Map
pl: Mapa OpenLayers

en: Contextual filter
pl: Filtr kontekstowy

en: Openlayers Map: @data
pl: Openlayers Mapa: @data
