PostGIS (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Contains
uk: Містить

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: Operation
uk: Дія

en: km
uk: км

en: Origin
uk: Джерело

en: Bounding Box
uk: Габаритна рамка

en: Point
uk: Точка

en: Polygon
uk: Багатокутник

en: Projection
uk: Проекція

en: Contextual filter
uk: Контекстний фільтр

en: Openlayers Map: @data
uk: Карта Openlayers: @data

en: Measurement
uk: Вимірювання

en: Geometry type not supported.
uk: Тип геометрії не підтримується.
