PostGIS (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Fields
ca: Camps

en: Contains
ca: Conté

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Operation
ca: Operació

en: OpenLayers Map
ca: Mapa OpenLayers

en: Contextual filter
ca: Filtre contextual
