PostGIS (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Fields
it: Campi

en: Contains
it: Contiene

en: Textfield
it: Campo testo

en: Operation
it: Operazione

en: Origin
it: Origine

en: Contextual filter
it: Filtro contestuale
