PostGIS (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Fields
da: Felter

en: Contains
da: Indeholder

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Operation
da: Handling

en: Point
da: Punkt

en: Contextual filter
da: Kontekstuelt filter
