PostGIS (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Fields
fi: Kentät

en: Contains
fi: Sisältää

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Contextual filter
fi: Sisältöriippuvanen suodatin
