PostGIS (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Fields
ar: الحقول

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Operation
ar: عملية

en: SQL
ar: إس.كيو.إل
