PostGIS (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Fields
cs: Pole

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Operation
cs: Operace

en: exposed
cs: vystavený
