PostGIS (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Fields
fr: Champs

en: Textfield
fr: Champ texte

en: Operation
fr: Opération

en: exposed
fr: exposé

en: Polygon
fr: Polygone

en: OpenLayers Map
fr: Carte OpenLayers
