PostGIS (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Fields
gl: Campos

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Operation
gl: Operación

en: Point
gl: Punto

en: exposed
gl: exposto
