PostGIS (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Operation
gu: કાર્યો

en: km
gu: કિ.મી.
