PostGIS (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Fields
id: Bidang isian

en: Textfield
id: Bidang isian teks

en: Operation
id: Operasi

en: exposed
id: terekspos
