PostGIS (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Fields
oc: Camps

en: Operation
oc: Operacion

en: Point
oc: Punt

en: exposed
oc: expausat

en: Polygon
oc: Poligòn
