PostGIS (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Operation
ro: Operație

en: exposed
ro: expus
