PostGIS (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Fields
sk: Polia

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Operation
sk: Operácia

en: exposed
sk: odkrytý

en: Measurement
sk: Meranie
