PostGIS (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Fields
tr: Alanlar

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: Operation
tr: İşlem

en: exposed
tr: açıkça
