PostGIS (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Fields
ca: Camps

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Operation
ca: Operació

en: exposed
ca: exposat

en: OpenLayers Map
ca: Mapa OpenLayers
