PostGIS (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Fields
et: Väljad

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Operation
et: Operatsioon

en: exposed
et: nähtavaks muudetud
