PostGIS (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Operation
eu: Eragiketa

en: exposed
eu: agerian jarri
