PostGIS (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Value
he: ערך

en: Fields
he: שדות

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Operation
he: פעולה

en: Point
he: נקודה

en: exposed
he: חשוף
