PostGIS (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Fields
hu: Mezők

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Operation
hu: Művelet

en: Point
hu: Pont

en: exposed
hu: felfedett

en: Polygon
hu: Sokszög

en: OpenLayers Map
hu: OpenLayers térkép

en: Openlayers Map: @data
hu: Openlayers térkép: @data
