PostGIS (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Value
ja: 値

en: Fields
ja: フィールド

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: Operation
ja: 操作

en: km
ja: キロメートル

en: exposed
ja: 表示
