PostGIS (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Fields
nl: Velden

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Operation
nl: Bewerking

en: Point
nl: Punt

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Polygon
nl: Polygoon
