PostGIS (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Fields
pt: Campos

en: Textfield
pt: Campo de texto

en: Operation
pt: Operação

en: exposed
pt: exposto
