PostGIS (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Fields
sv: Fält

en: Textfield
sv: Textfält

en: Operation
sv: Funktion

en: exposed
sv: exponerad
