PostGIS (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Fields
vi: Các trường

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: Operation
vi: Thao tác

en: exposed
vi: đã trình bày
