PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Search
hi: खोज

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Plain
hi: सादा

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Are you sure?
hi: क्या आपको यकीन है?
