PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Plain
hu: Egyszerű

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Are you sure?
hu: Biztos?

en: exposed
hu: felfedett

en: Batch limit
hu: Kötegkorlát

en: Delete index
hu: Index törlése

en: grouped
hu: csoportosított
