PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Overview
de: Übersicht

en: Search
de: Suche

en: Settings
de: Einstellungen

en: Plain
de: Einfach

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Are you sure?
de: Möchten Sie das wirklich?

en: Available fields
de: Verfügbare Felder

en: exposed
de: hervorgehoben

en: This action cannot be undone!
de: Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden!

en: Search string
de: Suchausdruck

en: Delete index
de: Index löschen

en: grouped
de: gruppiert
