PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Plain
el: Απλό

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων
