PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Overview
it: Panoramica

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: Plain
it: Semplice

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Are you sure?
it: Si è sicuri?

en: exposed
it: esposto

en: Batch limit
it: Limite batch

en: grouped
it: raggruppati
