PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Plain
lt: Paprastas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus
