PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Plain
tr: Sade

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Are you sure?
tr: Emin misiniz?

en: exposed
tr: açıkça

en: grouped
tr: gruplanmış
