PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
