PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Overview
bs: Pregled

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: exposed
bs: izložen
