PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Overview
cy: Arolwg

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Plain
cy: Plaen

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: exposed
cy: agored
