PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
