PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Overview
es: Vista general

en: Search
es: Buscar

en: Settings
es: Configuración

en: Separator
es: Separador

en: Plain
es: Plano

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Are you sure?
es: ¿Seguro?

en: Formatter
es: Formateador

en: exposed
es: expuesto

en: This action cannot be undone!
es: Esta acción no se puede deshacer!

en: grouped
es: agrupados
